Polaroid

Are_You_Driving_Your_Marketing_Like_a_Stuntman_or_a_Reckless_Driver_


והיה אם אני מנהל את אותו השיווק שלך למשל פעלולן או שמא נסע פזיז?
מחבר: דן המילטון
google.com/ שתיים /online_business/article_896.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:14
קטגוריה: עסק מקוון

מאמר:


חבר יקר,
אם וכאשר הטוב ביותר, כל אחד ש להניע את אותה השיווק של העסק שלכם ובינהם פעלולן מוצלח ובשום פנים ואופן מותר שיהיה נהג פזיז. שעות הערב באספקת מידי פעלול נועז, פעלולן בהכרח חוקר ומעריך את כל מְשַׁכֵּר ואת כל התרחישים האפשריים אלו שיש להן טיב הסיכונים הנלווית אליהם.
תלוי אם וכאשר נראה שהסיכויים להצלחה טובים או לחילופין נמוכים, הפעלול יסומן כניתן לעריכת או לחילופין לא בר-ביצוע - מי צריכה להיות מלווה להסתכן באיבוד החיים בטיפשות.
לאחר שיישמר הפעלול כניתן לעשיית, ההוצאה להורג תוחזר בדרך כלל. בראשית הדרך בדבר ההזמנות לאירועים, ואז נפשית. פעם נוספת, הפעלולן יעבור את אותה המסיבה וכאשר הוא ירגיש מוכן, הנו יבצע את הפעלול בפני גולשים של אנשים נדהמים. מה שנראה נועז עד מאוד או שמא שאף מתפעל ידוע כבלתי אפשרי, הושלם בצורה מצויינת.
ביום חמישי 20 במאי 1999 רובי קניבל השלים פעלול כזה: קפיצה בגובה 231 מטר מעבר קטע מהגרנד קניון. הנ"ל היה כזה הפעלולים הנועזים עד מאוד. על מירב הפרמטרים להילמד ולהעריך לא רק המשמעותי ביותר: שטח, מהירות, זווית, רוח וכיוצא בזה '... הצלחה אינן נודעה מקרית.
בל נשכח שהרי פעלול נועז כזה הינה תוצאה בקרב 10 חודשים, אחר חודשים של השערות מדוקדקות, סימולציות מדויקות והכנה כוללת המבוססת אודות דברים נבונות - החיים שלכם של מישהו בסופו של דבר. איזו דוגמה טובה לניהול סיכונים מוצ לח !
הגיע בערך את הדבר דבר מה באופן אתה וכרחה למסד קמפיינים שיווקיים מוצלחים: אני צריך להכין טוב, להעריך נכון. הגיוני להבין ש הזדקקות בשבועות או לחילופין שבועות אצל הכנה במטרה להצליח בגדול.
האומנם הנהיגה שלנו מהיבט של שיווקית? אני דורך אודות דוושת הגז בזמן שהינכם תפס לרכב השיווקי של החברה שלכם ללא לתכנן ביסודיות? עד ל מספר אני יודע את אותו הרכב של העסק ואת כל שיטות השונות? ידוע שעד 2 אני מזהה את אותו השטח? עד הרגע מספר רק למדת את אותן הפרמטרים השונים? עד ל שתי העסק שלך מזהה הביקוש אזור הקמפיין שלך? האם במידה ויש בבעלותכם את אותן הפקטורים מתוך מטרה להפעיל קמפיין שיווקי מצליח?
שתי מעולה ומדויק כל אחד עלול לענות אודות שאלות האלו יסוכם את כמות ההצלחה שלך. מתופעל ארבעת עוד ועוד שאלות שאנחנו אשר לברר את אותם עצמך שעות הערב אנחנו שם טוב את הידיים אודות המערבב ומתניע את אותו המנוע.
לכן הרוב יש ואתה המתארת את טנק מושלם ובטוח לחלוטין שתוכל להניע את אותן השיווק שלך בשיטת המובילה להצלחה. העסק שלך מהרהר שאנחנו מוכן. בסופו של דבר, זהו מקרה איתור המציאות בשדה הקרב השיווקי!
איזה הרבה סיטואציה, מתברר שהדרך משובשת היכן שחשבתם, אנו מבחינים שיש מתחרים מיוחדים חולפים הכול על פניכם ומשאירים אתכם באבק. רכבי השיווק שלהם בהרבה חסונים והחבר'ה הללו חושקים לנהוג בצורה משמעותית יותר ממך. הינם מומלץ ביעילות, ביעילות, על סמך חווית הדרכים זה או אחר והאתגרים הרבים שכבר התגברו על החברות ברוב הפעמים.
המכונית שלכם מתנפח, נעצר. נגמר הדלק. מ תחמושת שיווקית, בקיצור. כל אחד מקובע בליבם למרות מקום. הגיע מתבצע ישאר הנסיעה של חייך ואתה עצוב. העסק שלך מוצא לנכון הכול על המונח "עקומת למידה" ואומר: "בסדר, את אותו מה שגם אני שהמזוזה לעבור אלמד באמצעות באופן זה ככל שאניע שנתיים, כך יהיה לכל המעוניין בצוקה משמעותית יותר ..." מתאים היגויני אם וכאשר כל אחד בתקציב שהיא לא מוגבל - אך אחד כן?

אם כן תצטרך לשכור התואר ב נהיגה ופרסטו! לתוך תחשוב לרוב לחזור לכביש ערב שתשפר את כל הנהיגה שלך אם שאתם תהיה עיסת קלוי לטובה בפעם הבאה!
ברר את אותה פרסום יחס שלנו על ידי בעל מקצוע מעולה בקשר ל רהיטים חסרים ולמד כיצד לנהוג אודות הזה! פשוט שיש הרבה מכינים חפים למרות רמז כלשהו מאיזו סיבה למסד קמפיין שיווקי נכון, ובכל זאת הגיע אתגר נוסף.
במידה נמאס עבורינו להקליק על בשווקים להחלקה סמוטס ובמקום הינה חושקים לחלוף כיצד להניע את אותו השיווק המשתמשים מההבטים מושלמת ויעילה במטרה ליצור השפעה מקוממות, מאיזו סיבה הן לא ולשמוע למדריך השיווק המכובד ביותר בתחום: ג'יי קונרד לוינסון - במידה ואתם כראוי ע"מ להאזין, היא בעצם במצב להציג לאתר שלך לשם מה להפוך את אותה הנהיגה של העסק שלכם ולעזור לי לקפוץ מעל הקשיים האחרונים שנותרו דוגמת רובי קניבל בנוסף הגרנד קניון!
אני מזמין את העסק לעשות את אותו אסטרטגיות השיווק הגרילה בעת האחרונה בקרב ג'יי קונרד לוינסון - בשידור חי:
http://tinyurl.com/yut3u

בכל מעולה,
דן המילטון


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE