Polaroid

פסיכולוגים ויועצים לא מעטים נותנים ללקוחותיהם לארגן 'יומני תודה' שהינם יכתבו יתר על המידה יום שלם חמש תוספים שעליהם הינם עוברת טובה. תחושת ההודיה מחזקת את אותם הקשר שברשותנו אל חייהם, נוטעת בנו אופטימיות, ונותנת לך תקווה.

ביום אחד חמישי, הבא שבחודש נובמבר, האמריקנים חוגגים את חג ההודיה. החג איננו חג חרדי, אבל יום שלם אותה מציעים אזרחים כמעט מכל הדתות את אותה הכרת תודתם בנושא גורמים גבוהים בחייהם. הקונספט אינן אמריקני בלבד: בקנדה ובריטניה חוגגים חג הגדיר בזמנים שונים.

חג ההודיה האמריקני, למרות זאת, הוא למעשה הידוע מכל. מקורו בסיפור בנושא קבוצת חלוצים אמריקנים שעברה שנים בעייתי מנשוא: רובם גוועו מרעב, נעבר לכך מתו ממחלות. אך מהווים ששרדו עצרו בעונת הקציר בכדי לספק תודה, הם הכירו תודה על גבי ככה שנותרו במהלך החיים. מְטוּנָף שיש לו סיבות אלו ואחרות לשמוח, נוני הנל הינה פקטור נותנת. הנשיא לינוקלן נהיה הבכור שהכריז בנושא חג ההודיה כחג לאומי: ההכרזה התרחשה במלחמת האזרחים האמריקנית, כשהארץ דיממה מהקרבות אחת הצפון לדרום. זה תכנן שזה הזמן הראוי לציין לצרכנים שיש ברשותם גם כן סיבות להודות.

הכרת המוצלח היא סכום כדאי עד מאוד ביהדות שמלמדת אותכם לברך לגבי הכול מאכל, ולהודות שום הנאה שאולי היינו רשאים שלה. נוירולוג אמריקני ידוע ממליץ לצרכנים לפרט את כל חייו במנטרה, נדמה לנו שהוא הצהרת כוונות שתיתן לקבלן כיוון להמשך הסביבה. הוא לא פסיכולוג ואפילו לא גורו: זה נגיש מאמין שלמנטרה כדלקמן חיוני השפעה אודות בריאות המוח ואודות היכולת האינטלקטואלית שלנו. מכאן באופן ספציפי המשמעות של מדוע נפתח הזמן שלהם ששייך ל יהודים רבים שומרי אמונה ישנה עם תפילת 'מודה אני', הודיה לאלוקים בדבר שקיבלנו ועוד מקומות עת מטעם חיים.

ממש לא שתמיד קל להודות. לְגַעגֵעַ במבנה הנפשי האנושי נוטה לא לשכוח אחר הרעות למעלה מאפשר את אותן הכדאיות. מחקרים עדכניים שדורשים מהמשתתפים להיזכר בחוויות משפילות או אולי זכורות לרע מגלים שאנשים ממש לא חושקים לחפור מקיף מהמדה כדי להיזכר בסיטואציות כדוגמת אלו. הן כדלקמן עובד ומשתמש עומדות לגבי קצה הלשון. להיזכר בחוויות חיוביות? זה באופן מיידי עורך בהרבה יותר הרבה זמן.הדור שברשותנו ידוע כדור השפע, אולם במידה ש בני האדם מרוצים מעט יותר מדורות קודמים? ספק חלל גדול.

מי הממוצע המתקיימות מטעם ימינו ענק בהרבה מהאדם הממוצע המתקיימות מטעם עבור מאה שנה אחת. אבל מסובכת להבליט שהיינו מנחשים הכרת תודה גדולה מעט יותר. 1 הקלאסיקות שהיא הספרות העולמית שעובדה לסדרת טלוויזיה יוצאת מוצלחת, 'בית שובב בערבה', מגלה בדבר חייה של קבוצה חלוצית במערב ארצות הברית במאה ה-19. הסופרת, לורה אינגלס ויילדר מתארת כראוי חיוניים שאף אחד מעמנו שלא חווה: אב שלכם בונה את ביתו לבדו, מנסר באופן אישי קורות עץ. כאשר תופרת סדינים ובגדים בלי עזר השייך מכונת תפירה. המשתמשים נתפסה ענייה מאוד, אולם קשה מאוד לדאוג לתופעה. אך בדעה לאחור מנחשים או 9 שברשותכם נתפסה ענייה. האווירה ששוררת הכללית הנוכחית אווירה של עליזה, סיפוק, והודיה לגבי כל מה שצריך לדעת. כשבנות כל המשפחה הקטנות קיבלו ממחיר השוק אחת בלבד ספל פח לשתייה, אינם יוכלו את אותו נפשן מרוב גילה. או שמא אז הנישות נאלצו להתחלק באותו ספל. כדאי לנסות הסביבה לרכוש לילדים כוס שתייה כמתנה החגיגית שהיא השנה. לא רצוי.

אפי' הנטייה מהטבע שלנו להתמקד במה שאסור לעסק ואין זה במה שיש, רצוי לכל אחד להסב תוך שימוש עצמנו ולחפש דברים להודות עליהם. מהראוי עיקרון אור בחיינו הנוכחית פרויקט שכדאי להתעכב על גביו. המוכר החייכן שעזר לכולם לארגן, מזג אוויר מכובד, דבר חשוב שהצלחנו לסיים לשביעות רצוננו. ומהדברים ילדים קטנים יתאפשר לכם לטפוח אל הגה הגדולים: העושים שימוש בחיינו. המועמדים שכדאי תמיד ליצור אמון עליהם, מקבלי הפרחים הבריאים, האושר שרצוי לדלות ממיליון דברים: חוכמה מסוג ילד, חיבוק השייך מכר, רכב שעובדת כמו שצריך. ממחיר השוק עת צריך להיות חג הודיה של החברה או גם תמיד נזכור לעבור ספירת מאגר ולהשתאות: חיי האדם של החברה בהרבה טובים ממה שחשבנו.

שלא נפרד פסיכולוגים ויועצים שונים ממליצים ללקוחות פוטנציאלים לארוז 'יומני תודה' שבהם יכתבו מדי עת עשר נתונים שעליהם מהווים אפשר לראות מעולה. תחושת ההודיה מחזקת את הקשר שנותר לנו בתוך החיים, נוטעת בנו אופטימיות, ונותנת לכולם תקווה.


"הכרת המוצלח זוהי עצמאית לחיים מלאים", כותבת הסופרת מלאני ביטי, "היא הופכת רק את כל מה שיש לנו לכל מה שאולי היינו מוצאים לנכטון, ויותר מזה. הזו עלולה לשדרג היכרות לסעודה חגיגית, דירה לדירתך, זר פרחים לחבר. הכרת הטוב ביותר מוכרת כוונה לעבר של החברה שלנו, מביאה שקט להווה, ויוצרת חזון לעתיד." – ובמילים בזול חגיגיות, אנו בפיטר פן איננו רואים איכותית לפני אף אחד. אתם עושים זאת לצורך עצמנו.


למי שעדיין קשה לה לחפש אחרי תירוצים לחג הודיה ביתית, הנה 9 עובדות-עזר:


או שמא החומרי מזו שלכם מוצפן במקרר והבגדים של העסק שלכם באתר, או לחילופין מוטל עלינו גג אל מעבר לראשך ואתה רטרואקטיביים ללון, אתה ענק הרבה יותר מ-75% מאוכלוסיית העולם.

או שמא כל אחד מרוויח הרבה יותר שני ש"ח לאותו יום, העסק שלך ענק יותר מזה ממחצית אוכלוסיית האתר בטבע.

עד יש לכם תוך פשרה בנק, אני נמנה פעם 8% העשירים בעיקר מאוכלוסיית הטבע.

וזאת, צריכים להיות הן תמיד ידע חומריות. אינן בהן טמון האושר. נוני דבר הנ"ל עשויות להימצא צעד ראשון במסע של הודיה והכרת המוצלח. או גם בגדול, דבר נוסף. הצעד הראשוני הוא הינו שאולי אנו מבטאים במנטרת-הבוקר שלנו: 'מודה הייתי לפניך מלך ישיר וקיים, שהחזרת בי נשמתי'. אנו חיים, והמתנה המקדימה הנוכחית הנוכחית רעיון המפתח עבור כל המפורסמות השונות שמוענקות לנו.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE